Sme takí živí a zdraví ako je živá a zdravá strava, ktorou sa živíme a uzdravujeme, pretože naše fyzické telá pozostávajú z toho, čo dýchame, pijeme a jeme - z ničoho iného.

Jedávate zvieratá?

Som mäsožravec (5701 | 24%)
Občas áno (5541 | 24%)
Som vegetarián (6943 | 29%)
Som vegán (5494 | 23%)

Prečo nejesť mäso 1 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2420"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
ak tvoj dedko tazko pracoval od mlada,tak tam mas odpoved.
Z každej strany počujeme , že keď chceme byť zdraví tak nejedzme mäso. Aké jednoduché. Keby to tak bolo, tak to už všetci tak robia a celý svet by sršal životom. Máme jednušancu na tomto svete tak prečo si nedopriať to čo nám chutí. Nehovorím že netreba poznať mieru, to áno ale aby som si ja na smrtelnej posteli 80 ročny povedal, že som hrdina lebo som celý život nejedol mäso a potom ma aj tak vystrie...... určite nie.....
Ešte vysoký vek neznamená zdravie. Mnohí z nich zomierajú vo vysokom veku, ale chorí a málo vedomí. Dôležité je byť aj duchovne vyspelý. Je pravda, že zdravá strava nás zároveň očisťuje od nevedomia a zabezpečuje osvietenú myseľ a zdravé telo zároveň. Harmónia všetkých úrovní je to najlepšie pre nás. Len sa dopracovať k tomu pokorou a odpustením. Hlavne sebe moji milí. Pekné chvíle.
Mila Gatuda, a kolki dedovi spoluziaci sa dozili jeho veku? Ja osobne vela 92 rocnych ludi nepoznam. Tusim ani jedneho. Ja mam 52 rokov a uz mam pochovanych 2 spoluziakov, ktori si tiez radi vypili, ale bolo to zrejme viac ako vas dedo. Navyse dedo urcite cely zivot alebo aspon vacsinu zivot fyzicky pracoval a bol na cerstvom vzduchu. Dnes to ludi kosi okolo 50 - 60 kvoli zlej starve a hroznemu zivotnemu stylu.
môj dedo sa dožil 92 a jedol vsetko a dokonca si každy den aj vipil tak kde je vlastne pravda?
Velmi pekný článok.ja som sa s neho poučila a určite sa budem snažit o zmenu. Je to všetko pravda a málo naozaj málo ludí si toto uvedomuje
Dr. Norman W. Walker alias Juiceman se dožil 99 let. Sice se o tom neustále vedou spory ale i tak je to krásné číslo...
11.08.2014 15:12:51
lubicadom
Sme ako ryba, ktorá hľadá oceán, a nikde ho nenachádza.
Všade vidí len vodu... Mahátma Gándhí...
Pravda vás nemá zapotřebí přesvědčovat.... má spoustu času a čeká, než si ji pro sebe objevíte..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one