Sme takí živí a zdraví ako je živá a zdravá strava, ktorou sa živíme a uzdravujeme, pretože naše fyzické telá pozostávajú z toho, čo dýchame, pijeme a jeme - z ničoho iného.

Jedávate zvieratá?

Som mäsožravec (5701 | 24%)
Občas áno (5541 | 24%)
Som vegetarián (6943 | 29%)
Som vegán (5494 | 23%)

Zaujímavosti

Živé vírusy vtáčej chrípky vo vakcínach pre ľudí. - obrázek

Živé vírusy vtáčej chrípky vo vakcínach pre ľudí. - obrázek

Vakcíny ako biologické zbrane? Živé vírusy vtáčej chrípky boli zistené v očkovacej  vakcíne určenej 18 krajinám.
Žaloba na farmaceutické korporácie - obrázek

Žaloba na farmaceutické korporácie - obrázek

Následující řádky obsahují výňatky z oficiální žaloby, již podal u Mezinárodního soudního dvora v Haagu MUDr. Mathias Rath a ostatní. Obsáhlé podání obviňuje světové farmaceutické korporace a vedoucí světové politiky ze zločinného spolčení, genocidy, zločinů proti lidskosti a válečných zločinů. Úplný text v angličtině je k dispozici na internetu (viz odkaz dole).
Následující recept zveřejnil neuropat dr.Murphy, který tvrdí, že mu ještě na rakovinu nezemřel žádný pacient.

Recept vypadá jednoduše,ale má vědecké vysvětlení. Jako prevence rakoviny se užívá jedna lžička denně. Principem působení tohoto receptu je,že rakovinné buňky nesnášejí zásadité prostředí, které je člověku přirozené ( zdravý člověk má pH 7,3 - 7,5 ). Rakovina se rozvijí jen v kyselém organismu ( pod pH 6 ). Soda je zásada a s pomocí cukru ( rakovinové buňky konzumují 18x více cukru než zdravé ) pronikne přímo do buněk. I další alternativní onkologové v Evropě už léčí efektivně rakovinu s pomocí sody.

Recept: Javorový sirup a jedlá soda

3 díly javorového sirupu a jeden díl jedlé sody ( soda bicarbona ) smísit ( např. 15 lžiček sirupu a pět lžiček sody ) a promíchat, dát poté v kastrůlku na sporák, zahřívat 5 minut nepříliš silně, dokud směs poněkud nezahoustne. Na počátku může být užíváno častěji, např. 3x denně jedna čajová lžička. Jinak stačí brát 1 čajovou lžičku 1x denně,dlouhodobě.Může být rozpuštěna ve vodě nebo třeba namazána na chléb. Javorový sirup může být případně dočasně nahrazen medem.Obecně platí: nejíst jinak žádný cukr v nápojích ani v pokrmech, s výjimkou trošky ovoce.

Zdroj: www.putnici.sk


Prezident - vegetarián - vegán - obrázek

Prezident - vegetarián - vegán - obrázek

Prečítajte si posolstvo slovinského prezidenta
dr. Janeza Drnovšeka - veľkého skromného človeka, ktorý objavil úžasnú moc liečivej sily prírody a živej stravy...

 

1
.http://www.vegetarian.cz/rozhovor/rozhovor2006%20slovin%20prez.html


2http://www.vegetarian.cz/rozhovor/rozhovor2006%20slovin%20prez2.html

 

3.  http://www.vegetarian.cz/ostatni/drnovsek%20rozlouc.html

Zdroj: www.vegetarian.cz

 

Videá:
 
1.
  http://www.youtube.com/watch?v=unicG1xbBJk&feature=related

 

2.  http://www.youtube.com/watch?v=rI5Du4p4Vi4  

 

3  http://www.youtube.com/watch?v=TTijltMB_qc        

 

Již v roce 1928 byli lékaři varováni, aby s prsy s nádorem zacházeli velmi opatrně z obavy z náhodného rozšíření postižených buněk a rakoviny. Přesto mamografie představuje velmi těsné a často bolestivé stlačení prsu, především pro ženy před přechodem. Tato metoda může vést k rozšíření maligních buněk roztržením malých žilek v ještě neodhaleném nádoru nebo kolem něj. Mamogramy nepředcházejí vzniku rakoviny prsu!
Dr. Tims O’Shea varuje, že neškodné nádory v prsu mohou být aktivovány silným stlačením prsu při rutinní mamografické prohlídce
To, jak hyHcy poškozuje enzymy, se projevuje i u vajíček a spermií. S novými generacemi přibývá neplodných párů úměrně ke zhoršování biologické kvality jejich stravování. Řada z nich se uchyluje k asistované reprodukci s rizikem, že podaří-li se uchycení uměle oplodněného vajíčka v děloze, může se narodit dítě s některou vrozenou poruchou, jak byly zmíněny v předchozím odstavci. Léčení této příčiny neplodnosti se týká obou partnerů, je stejné jako v předchozím odstavci a mělo by probíhat s kontrolou hladiny Hcy v krvi a ve spolupráci se zasvěceným lékařem. Léčení je obvykle třeba doplnit o vhodný zdroj enzymů.
Tři milióny Dánů se během válečných let živily výhradně vegetariánsky. Výsledkem tohoto nedobrovolného pokusu bylo veliké překvapení. Kromě toho, že se Dánsko vyhnulo katastrofě způsobené hladem, zlepšilo se výrazně zdraví všech obyvatel. Mezi říjnem 1917 a říjnem 1918 bylo v Kodani dosaženo nejnižšího stavu úmrtnosti v dánských dějinách - 34 % pod průměrem od roku 1900.

Prezentace

 Dr. med. Mag. theol. Ryke Geerd Hamera

Problém je v tom, že lidé se, žel, při jídle orientují chutí, vůněmi a vzhledem potravy, ne potřebami těla. Dáme-li tělu co potřebuje funguje bez problémů, takže výskyt toxických látek bychom neměli řadit k metabolickým poruchám, ale k důsledkům lidské blbosti
National Cancer Institute  zorganizoval nove studie, v ktorych sa skumala suvis medzi vznikom rakoviny, a konkretnymi 119 zlozkami nasej diety.Zo vzetkych zloziek, ktore boli skusane v testoch, maso bolo oznacene za jednoznacne najsilnejsieho rakovinotvorneho cinitela.Dr. BERG, ktory tieto studie viedol, priznal, ze…”celkovy  vysledok pokusov jednoznacne poukazuje na zvysene riziko vzniku rakoviny pri castejsej  konzumacii masa”.
The cure for cancer will not be found under the microscope, it's on the dinner-plate.
Biochemist Paul Stitt
 
PREKLAD: 'Liek na rakovinu nenájdeme pod mikroskopom, lebo je na tanieri'. Biochemik Paul Stitt.
Musíme znovu spomenút nepríjemnú vec. Je zrejmé, že kravy sú postihované nekonečnými infekciami vemien, čo je liečené antibiotikami (ATB). Francúzska štúdia uvádza, že keď bol krave podaný penicilín, ten sa stále ukázal v mlieku aj po 4-7 dojeniach. Vypracovené analýzy bunky mlieka zo zapaleného vemena potvrdili, že v mlieku je pritomný hnis. Ľutujem, ale takto to piše správa, len to zaobaľuje do nezrozumiteľného jazyka: “makrofágy obsahujúce mnohé vakuolové a fagocytózne častice”. 

Organizacie ako National Cancer Institute (Narodny rakovinovy institut), nepodporuju zameriavanie sa na prevenciu rakoviny, kedze jedinou moznou cestou ako vykazovat obrovske zisky je ‘liecenie’ chorych na rakovinu.

Ted Kaczynski, ktorý sa podľa americkej justície skrýval pod prezývkou Unabomber, pripravil sériu bombových útokov proti predstaviteľom technologického systému a napísal celosvetovo známy Manifest, vytrvalo odmietal počas svojho súdneho procesu akékoľvek rozhovory a vyhlásenia pre tlač. Prvý rozhovor, podľa ktorého novinár z amerického časopisu Earth First ! Journal napísal jeho príbeh, poskytol v lete 1999.
Prestížny britský denník Telegraph totiž v  októbri tohoto roku priniesol šokujúce zistenia ( www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2007/10/29/njab129.xml ) o smrti troch mladých dievčat po podaní vakcíny Gardasil (na Slovensku sa propaguje pod menom Silgard). Asi 1700 dievčat  vo veku od 12 do 22 rokov bolo tiež postihnutých silnými neočakávanými reakciami, ako infarktmi a krvnými zrazeninami (trombózy).
2
Sme ako ryba, ktorá hľadá oceán, a nikde ho nenachádza.
Všade vidí len vodu... Mahátma Gándhí...
Pravda vás nemá zapotřebí přesvědčovat.... má spoustu času a čeká, než si ji pro sebe objevíte..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one