Sme takí živí a zdraví ako je živá a zdravá strava, ktorou sa živíme a uzdravujeme, pretože naše fyzické telá pozostávajú z toho, čo dýchame, pijeme a jeme - z ničoho iného.

Jedávate zvieratá?

Som mäsožravec (5701 | 24%)
Občas áno (5541 | 24%)
Som vegetarián (6943 | 29%)
Som vegán (5494 | 23%)

Zaujímavosti

Nedávné výzkumy provedené na univerzitě v Kodani objevily, že vitamín D aktivuje imunitní systém tím, že „vyzbrojí“ T buňky k boji proti infekci.
Tento výzkum zjistil, že bez vitamínu D je imunitní systém T buněk neaktivní a poskytuje jenom malou nebo žádnou ochranu proti napadení mikroorganismy a viry. Ale s vitamínem D v krevním řečišti se tyto buňky „ozbrojí“ a začnou vyhledávat vetřelce, které zničí a vyloučí z těla.
Příčinu rakoviny objevil dr. Otto Warburg ve 30. letech. Dostal za to Nobelovu cenu. Objevil, že rakovinové buňky vytváří energie anaerobní fermentací /procesem, který fermentuje glukózu a vytváří energii). Rakovinové buňky mohou vzniknout pouze v kyselém málo oxidovaném prostředí.
Od 14 rokov som žila na internáte, takmer 500 km od domova. Takže som sa stravovala tam. Doteraz si pamätám na tú príšernú kombináciu: polievka, bravčové mäso, knedľa, kyslá kapusta, k tomu ako nápoj mlieko a nakoniec jablko. Toto všetko sme často dostávali na obed, v takejto kombinácii.  Ja som s touto kombináciou potravín mala problém pri trávení, ostatní to zjedli v pohode. 
Myslím, že jedným z veľkých problémov je, že moderná medicína oficiálne neuznáva veľký vplyv stravy na zdravie človeka. Aspoň ja mám túto skúsenosť. Napríklad pri Gersonovej terapii pacientky uviedli, že všetko si museli platiť sami, lebo zdravotné poisťovne v týchto štátoch to nepreplatili. Dokonca Beata Bishop musela dať aj výpoveď v práci a tak sa liečiť. 
Keď ani teraz nikto o tomto prípade písať nebude, tak si vážne budem dávať otázku, prečo novinári občanom taja, že rakovina ide vyliečiť prírodnou cestou? Celý zoznam mailov novinárov máte na hneď za týmtito pár riadkami. Alebo je za tou ignoráciou to, že som doležitý svedok v kauze tunelovania VSŽ Košice??? 
A pokaždé se ukázalo, že je voda účinným lékem. Z tohoto pokusu jsem pochopil, že tito lidé měli žízeň, a že žízeň se může v organismu projevit bolestmi břicha, až do takové míry, kdy může být člověk při vědomí jen napůl, jak jsem zažil. A voda je pokaždé povzbudila

Vážení čitatelia,

v tomto článku by som Vám chcel priblížiť príbeh môjho nebohého otca a jeho statočného, ale žiaľ zároveň konvenčným systémom ovplyvneného boja s rakovinou hrubého čreva. Rakovinu mu diagnostikovali v štádiu, ktoré je podľa konvenčnej medicíny zrelé na operáciu…

Dnes už viem, že rakovina sa nedá vyliečiť žiadnou formou operácie,

Dr. Sergej Maslennikov, starý dedinský doktor zo vzdialenej oblasti blízko Moskvy. Doktor Maslennikov už desiatky rokov pracoval v rovnakej nemocnici, kde si všimol, že medzi roľníkmi, ktorí ho navštevovali, sa nevyskytovala rakovina. Začal to skúmať a prišiel na to, že roľníci šetrili peniaze, ktoré by utratili za čaj a namiesto čaju si varili odvar z niečoho, čo volali „čaga“ inými slovami brezová huba.

Solženicynov román je do značnej miery autobiografický.

Dle nového výzkumu se stává stále jasnějším, že nedostatek vitamínu D může být společným jmenovatelem pro většinu ničivých moderních degenerativních nemocí. Pacienti se selháním ledvin téměř všeobecně mají nedostatek vitamínu D a rovněž tak pacienti s cukrovkou. Lidé trpící rakovinou a lidé s roztroušenou sklerózou a osteoporézou mají vždy těžký nedostatek vitamínu D.
Ve skutečnosti nedostatek vitamínu D může být základní příčinou, proč je tolik degenerativních nemocí, a náprava tohoto nedostatku v celé populaci by mohla zničit zisky „průmyslu péče o nemocné“, který dnes vládne západní medicíně
Příčinu rakoviny objevil dr. Otto Warburg ve 30. letech.  Dostal za to Nobelovu cenu. Objevil, že rakovinové buňky vytváří energie anaerobní fermentací /procesem, který fermentuje glukózu a vytváří energii). Rakovinové buňky mohou vzniknout pouze v kyselém málo oxidovaném prostředí. Metabolická
Dalším klamným závěrem je otázka cholesterolu. Cholesterol je jedním z nejdůležitějších prvků pro přežití lidského těla. Když začne tělo produkovat více cholesterolu, má k tomu důvod. Tímto důvodem rozhodně není blokovat srdeční tepny. Hladinu cholesterolu v těle měříme z krve, kterou odebereme z žil. Nikde v dějinách lékařství neexistuje jediný záznam o případu, kdy cholesterol zablokoval žíly v těle. Takže problémem není lepivost cholesterolu, jak farmaceutický průmysl lidem vštěpuje – cholesterol je lepkavý, snižte jeho hladinu, jinak budete mít zablokované tepny, což je všechno nesmysl. Cholesterol ve skutečnosti zachraňuje lidské životy, protože funguje jako obvaz, vodotěsný obvaz, který si tělo samo vyprojektovalo
Pozrite si nasledujúce video a porozmýšľajte...

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9308

zdroj: www.osud.cz

 

Rakovina nevzniká vďaka baktériám, vírusom či záhadnými toxínmi ale absenciou substancie, ktorú moderný človek vyňal zo svojej stravy. Táto substancia je vitamín B17, tiež známy ako Amygdalin alebo Laetril. Ak je táto analýza správna, tak potom liek a prevencia proti rakovine môže byť zrealizovaná jednoducho. Všetko čo potrebujeme urobiť je preanalyzovať naše stravovanie a začať sa stravovať zdravo. Zvyšujúci počet doktorov na celom svete teraz testuje a dokazuje na svojich klinikách, že vitamínový koncept rakoviny je pravda.
Zdroj: www.badatel.sk
1
Sme ako ryba, ktorá hľadá oceán, a nikde ho nenachádza.
Všade vidí len vodu... Mahátma Gándhí...
Pravda vás nemá zapotřebí přesvědčovat.... má spoustu času a čeká, než si ji pro sebe objevíte..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one