Sme takí živí a zdraví ako je živá a zdravá strava, ktorou sa živíme a uzdravujeme, pretože naše fyzické telá pozostávajú z toho, čo dýchame, pijeme a jeme - z ničoho iného.

Jedávate zvieratá?

Som mäsožravec (5700 | 24%)
Občas áno (5539 | 24%)
Som vegetarián (6943 | 29%)
Som vegán (5494 | 23%)

Farmaceutický priemysel, rakovina, Nemocnica Košice – Šaca, 2. časť

Keď ani teraz nikto o tomto prípade písať nebude, tak si vážne budem dávať otázku, prečo novinári občanom taja, že rakovina ide vyliečiť prírodnou cestou? Celý zoznam mailov novinárov máte na hneď za týmtito pár riadkami. Alebo je za tou ignoráciou to, že som doležitý svedok v kauze tunelovania VSŽ Košice??? 

Farmaceutický priemysel, rakovina, Nemocnica Košice – Šaca, 2. časť

29. Marec 2012, Prečítané 6 013x, popelkaNezaradené,

Keď ani teraz nikto o tomto prípade písať nebude, tak si vážne budem dávať otázku, prečo novinári občanom taja, že rakovina ide vyliečiť prírodnou cestou? Celý zoznam mailov novinárov máte na hneď za týmtito pár riadkami. Alebo je za tou ignoráciou to, že som doležitý svedok v kauze tunelovania VSŽ Košice??? Hlavne žijúci svedok, lebo nielenže sa to dialo cestou liečby rakoviny, ale boli vymyslené aj nešťastné náhody, ktoré im nevyšli!!! Vyhlasujem, že samovraždu spáchať určite nemienim a ak by sa mi stala nejaká nešťastná náhoda a dlho by som sa na tomto blogu neozývala, tak to nešťastná náhoda nebude! Aj ja mám svoje zdroje a dostala som info, že novinári ma budú ignorovať, pokiaľ to len bude možné. Takže ich musím vyprovokovať k tomu, aby sa tejto téme venovali. 12 rokov som bola na čiernej listine. Keď to už nebude  možné utajiť, tak sa budú snažiť zo mňa urobiť blázna, neseriózneho človeka, ktorému nejde veriť. Dnes sa nič nedialo, takže ignorácia naďalej trvá. Ak budete mať dobrý nápad, ako to zlomiť a zlepšiť, aby o tomto prípade písali, tak mi nápady píšte do diskusie.  Ďakujem všetkým dobrým a slušným ľuďom :-) .

Pár mien alebo adries už neplatí, vrátilo sa mi to ako nedoručiteľné, ale nechala som tam všetky adresy, ktoré som dnes oboslala. Ja slovenských novinárov otravujem 12 rokov a výsledok je veľká nula. Tých 12 rokov ste všetci mohli vedieť, že rakovina ide liečiť prírodnou cestou. Viete koľko ľudí sa mohlo slobodne rozhodnúť pre túto liečbu, keby o tom vedeli a nemuseli zbytočne zomrieť??? Lenže príroda je kladný diktátor, tá si určuje pravidlá sama. Jedným z pravidiel je, že všetci raz zomrieme, keď príde náš čas. A keď  vykonáme  všetko, čo sme na tomto svete vykonať mali a budeme sa spovedať zo svojich skutkov. Páni novinári budete mať v tomto smere čisté svedomie, že manipulujete mienkou ľudí a nedávate im informácie, aké dostať mali už dávno??? Tam to neukecáte, že vy ste si predsa potrebovali udržať prácu, plat, životný štandard, zaplatiť hypotéku… Tam nikoho nezaujíma žiadna funkcia, ani žiadne svetské výhovorky, len skutky. Viem to, lebo som na tejto hranici smrti bola a viem, že platí to, čo popisuje vo svojich knihách americký lekár Brian L. Weiss.

tapakova@markiza.sk, rozboril@markiza.sk, herman@markiza.sk, lamparen@markiza.sk, svajda@markiza.sk, puskarova@markiza.sk, Alexej.Fulmek@petitpress.sk, Matus.Kostolny@sme.sk, tom.nicholson@petitpress.sk, Veronika.Prusova@sme.sk, Jozef.Cavojec@sme.sk, Lukas.Fila@sme.sk, Miroslav.Kern@sme.sk, Monika.Todova@sme.sk, viva@radioviva.sk, A.Kozinkova@radioviva.sk, A.Stefuca@radioviva.sk, D.Kovac@radioviva.sk, D.Zvozilova@radioviva.sk,  J.Bardosova@radioviva.sk, J.Simko@radioviva.sk, M.Comissova@radioviva.sk, M.Skrha@radioviva.sk, M.Winogroczka@radioviva.sk,  M.Zachenska@radioviva.sk, N.Dolinsky@radioviva.sk, P.Vrbican@radioviva.sk, AKaprinay@perex.sk, ALetnicka@perex.sk, NSedlakova@perex.sk, RKrcmarik@perex.sk, ZRackova@perex.sk, gucikm@ta3.com, biskupovicovad@ta3.com, dubravskyj@ta3.com, tuzinskym@ta3.com, vlkovaa@ta3.com, heldm@ta3.com, hlavekp@ta3.com, kirinovicp@ta3.com, klobusickyv@ta3.com, kormancikv@ta3.com, kvocerovan@ta3.com, kyselovak@ta3.com, masarykv@ta3.com, masuram@ta3.com, matasovskaa@ta3.com, prnor@ta3.com, repkaa@ta3.com, szabovaa@ta3.com, trusinal@ta3.com, jakubcovaa@ta3.com, bodor@joj.sk, boljesik@joj.sk, certik@joj.sk, hajdin@joj.sk, kacmary@joj.sk, juris@joj.sk, joj@joj.sk, noviny@joj.sk, Anna.Samelova@rozhlas.sk, vsv@rozhlas.sk, kocner@stv.sk, angelovic@iol.sk, hajcakova@sita.sk, machovic@sita.sk, mudrikova@sita.sk, sitabb@sita.sk, Vincent.Stofanik@rozhlas.sk, Roman.Bombos@rozhlas.sk, Martin.Cifrik@rozhlas.sk, Igor.Danis@rozhlas.sk, Stefan.Dvorsky@rozhlas.sk, Juraj.Hrabko@rozhlas.sk, Boris.Chmel@rozhlas.sk, Ivana.Ilgova@rozhlas.sk, Milan.Jelus@rozhlas.sk, Martina.Kardosova@rozhlas.sk, Ladislav.Lucenic@rozhlas.sk, Sona.Mullerova@rozhlas.sk, Stefan.Sprocha@rozhlas.sk, Janette.Stefankova@rozhlas.sk, Barbara.Stubnova@rozhlas.sk, Emma.Tekelyova@rozhlas.sk, Katarina.Zitniakova@rozhlas.sk, Jarmila.Vitovicova@rozhlas.sk, Zuzana.Simova@rozhlas.sk, Andrea.Makysova@rozhlas.sk, Zuzana.Adamkovicova@rozhlas.sk, Marian.Lucky@rozhlas.sk, Peter.Michalik@rozhlas.sk, Zuzana.Tkacikova@rozhlas.sk, Anton.Kascak@rozhlas.sk, Maria.Krupova@rozhlas.sk, Jakub.Filo@aktualne.sk, Martin.Erdofy@aktualne.sk, Stanislava.Harkotova@aktualne.sk, Stanislava.Luppova@aktualne.sk, tipy@aktualne.sk, jaroslav.reznik@tasr.sk, Ladislav.Kovac@hnonline.sk, peter.vavro@ecopress.sk,maria.mlakova@ecopress.skladislav.kovac@ecopress.sk, eugen.korda@centrum.sk, plai@sk-forum.sk, spravodajstvo@pravnarevue.sk, riaditel@rannespravy.sk, Barbora.Krouzkova@ceskatelevize.cz, Martin.Reznicek@ceskatelevize.cz, Petr.Mrzena@ceskatelevize.cz, Zdenek.Samal@ceskatelevize.cz, Olga.Bakova@ceskatelevize.cz, Karel.Novak@ceskatelevize.cz, dagmar.mudrova@nova.cz,  jana.rozsypalova@nova.cz, jaroslav.kasnar@nova.cz, ondrej.spalek@nova.cz, televizni.noviny@nova.cz, jan.puncochar@nova.cz, Ladislav.Hruska@iprima.cz, Tomas.Pancir@rozhlas.cz, daniel.raus@rozhlas.cz, vojtech.bergr@rozhlas.cz, radiozurnal@rozhlas.cz, david.slizek@aktualne.cz, Helena.Buckova@aktualne.cz, Jan.Lipold@aktualne.cz, Katerina.Vitkova@aktualne.cz, martin.novak@aktualne.cz, michal.stusek@aktualne.cz, petr.jemelka@aktualne.cz, tereza..nosalkova@aktualne.cz, sabina.slonkova@aktualne.cz, tabery@respekt.cz, svehla@respekt.cz, tresnak@respekt.cz, lindner@respekt.cz, brabec@respekt.cz, malek@tyden.cz, korecky@tyden.cz, zeman@tyden.cz, rodriguez@tyden.cz, hympl@tyden.cz, vokurkova@tyden.cz, kalenska@tyden.cz, macek@tyden.cz, podany@tyden.cz, kovanda@tyden.cz, gallistl@tyden.cz, info@radioblanik.cz, impuls@impuls.cz, vostal@radiovysocina.cz, vostalova@radiovysocina.cz, kalisova@markiza.sk,libuse.smuclerova@ringier.cz,  blesk@blesk.cz, jolana.voldanova@ceskatelevize.cz,martin.prachar@lidovky.cz, dalibor.balsinek@lidovky.cz, martin.samek@lidovky.cz,redakce@lidovky.czredakce@listy.czredakce@parlamentnilisty.cz,j.holoubek@parlamentnilisty.czculik@blisty.czredakce@blisty.czredakce@ceskenoviny.cz,info@osud.czredakce@mediafax.czinfo@nekorupci.czjicinsky@denik.czredakce@aktualne.cz,editor@aktualne.cz,domaci@aktualne.czzahranici@aktualne.czondrej.leinert@denik.cz,monika.sidlofova@denik.czjicinsky@denik.czredakce@parlamentnilisty.cz,j.holoubek@parlamentnilisty.czctk@ctk.czinfo@regionalnitelevize.czpravda@pravda.sk,daniela.pisarovicova@ceskatelevize.czredakce@malostranskenoviny.cz,jana.hermankova@denik.cz,katerina.perknerova@denik.czmonika.schidlofova@denik.cz,tomas.prochazka@denik.cz,jan.klicka@denik.czshowjanakrause@gmail.com,info@firma.zoznam.skplus7dni@plus7dni.sk, Zuzana.Kleknerova@aktualne.cz,Michal.Zak@aktualne.czMonika.Horakova@aktualne.czdalibor.balsinek@mafra.cz,roman.breitenfelner@mafra.czroman.latuske@mafra.czpetr.marek@mafra.czidnes@idnes.cz,michal.hanak@idnes.czhelena.weissova@idnes.cznadezda.petrova@idnes.cz,,petr.pravda@idnes.czjaroslav.beranek@idnes.cztomas.ventura@idnes.czondrej.tolar@idnes.cz,marek.dvoracek@idnes.czjan.drazan@lidovky.czvladimir.piskacek@lidovky.cz,robert.casensky@mafra.czondrej.sychrovsky@metro.czveselin.vackov@mafra.cz,tereza.krobova@aktualne.czLucie.Kudlackova@aktualne.czeliska.morochovicova@aktualne.cz,martina.souckova@aktualne.czkaterina.smidova@aktualne.cz,, katerina.vitkova@aktualne.cz,marketa.zizkova@aktualne.czzpravodajstvi.dopis@nova.czctnamety@ceskatelevize.cz,petr.soucek@rozhlas.czjaromir.ostry@rozhlas.czgerald.schubert@rozhlas.cz,lucie.vyborna@rozhlas.czzpravy@tn.czuk@ceskatelevize.czkaterina.koubova@mfdnes.cz, tip@novycas.sk, cas@cas.sk, lesk@lesk.sk, zivot@ringier.sk, tip@plus7dni.sk, redakce@novinky.cz, redakce@pravo.cz,  expres@expres.sk, monika.toporcerova@korzar.sk, info@vasevec.cz, ondrej.macura@vasevec.cz, ondrej.sychrovsky@metro.cz, info@bielavrana.sk  , fairplay@fair-play.sk,  info@viaiuris.sk  , stoffa@viaiuris.sk  , media@viaiuris.sk  , sagat@viaiuris.sk  , malisova@viaiuris.sk

Magdaléna Nadzamová, magda.nadzamova@gmail.com

04.11.2012 00:26:05
lubicadom
Sme ako ryba, ktorá hľadá oceán, a nikde ho nenachádza.
Všade vidí len vodu... Mahátma Gándhí...
Pravda vás nemá zapotřebí přesvědčovat.... má spoustu času a čeká, než si ji pro sebe objevíte..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one